Број на оглас: 3064012
Објавен на: 21.01.2019, 21:25
1 / 4

NEO televizor

2.000 МКД
Марка:
NEO
Производ:
CRT - Класични
Големина:
24 cm (9,6 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Prodavam.neo televizor odlicno socuvan mn malku koristen kompletno ispraven bez maana.
072 535 303