Број на оглас: 3063952
Објавен на: 20.01.2019, 13:31
1 / 10

Mercedes-benz c200

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedesot e vo perfektna sostojba registriran kompleten servis full oprema od oprema poseduva :
el prozori
el retrovizori
klima
novi gumi
abs srs
komandi na volan
novi gumi
al bandazi
zatemneti stakla so atest
kolata vredi da se vidi bez nikakva maana samo
seriozni kupuvaci