Број на оглас: 3063852
Објавен на: 13.11.2018, 08:34
1 / 6

GUMI ZIMSKI 205 / 55 - 16 " NANKAN " 2 - BROJA

10 € 13 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


ZIMSKI GUMI 205/55 - 16 "NANKAN" 2 BROJA

- DVE GUMI ZA 20 - EVRA