Број на оглас: 3063849
Објавен на: 13.11.2018, 08:34
1 / 7

GUMI "NANKAN" 205 /45 - 16 MALKU VOZENI

1.000 МКД Цената е фиксна 1.300 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


GUMI 205/45 - 16 "NANKAN" 2015 god
4 - BROJA VOZENI MNOGU MALKU

- GUMITE SE MNOGU ZAPAZENI BEZ NIKAKVI OSTETUVANJA

- CENA PO DOGOVOR