Број на оглас: 3063812
Објавен на: 12.04.2019, 13:28
1 / 3

Fiat Uno 1.0 Vo Delovi

250 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Uno
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ima skoro se motor dobar moze i cela kola ekstra cena . Prakam po kargo inf na 077 726 148