Број на оглас: 3063663
Објавен на: 20.05.2019, 20:44
1 / 1

SE PRODAVA STAN

По Договор
Број на соби:
1,5
Квадратура:
45 m²
Греење:
Струја
Спрат:
7 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2006
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Североисток
Адреса:
BOGOMILSKA ZGRADA LOTE

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов невселен стан со вкупна површина 45м2.
Станот е на 7ми кат, има лифт и се наоѓа на ул. Богомилска (зграда Лоте ламела А)
на само 5 минути од центарот на Охрид.
цена по договор.
078357282