Број на оглас: 3063437
Објавен на: 13.11.2018, 08:36
1 / 11

CITROEN SAXO 1.0 PLIN/BENZIN - 98 REGISTRIRANO

1.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
SAXO
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN SAXO 1.0 PLIN / BENZIN 1998 GOD REGISTRIRANA DO APRIL 2019 GOD

- PRVA FABRICNA BOJA
- NEMA GREBANICI NEMA SKAPANICI CISTO ZDRAVA KOLA
- DOBRI GUMI
- ZDRAVA PREDNICA

- MOZE ZAMENA

- CENA PO DOGOVOR

- BARAJTE NA OVOJ BROJ 078 485 087