Број на оглас: 3063383
Објавен на: 14.11.2018, 05:01
1 / 12

Se orodava alfa romeo 156 karavan

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava alfa romeo 156 2.4 jtd registrirana do 04 2019 + zelen karton ful oprema podetalno javetese 078 380 584 sasko