Број на оглас: 3063340
Објавен на: 16.11.2018, 07:59
1 / 4

NOKIA 5 BLUE NOVV 24 MESECI GARANCIJA...

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Nokia
Модел:
5
Боја:
Blue
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Nokia 5 Blue Nov so 24 Meseci Garancija..