Број на оглас: 3063312
Објавен на: 16.11.2018, 20:00
1 / 3

Termo pecka CER 6KW so postoje TOP!

6.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Peckata e vo super sostojba
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Ima prostor za dogovor okolu cenata