Број на оглас: 3063063
Објавен на: 01.11.2018, 14:09
1 / 1

Brother HL5450DN laserski printer

10.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов професионален ласерски принтер црно бел со само 600 одштампани страници. Повеќе инфорнации на линкот,
http://www.brother-usa.com/printer/modeldetail/1/hl5450dn/overview
Доставата е на мој трошок, цена по договор.
Повеќе информации и на 075258511 Марјан

Потврден огласувач
 Владимир Костадиновски