Број на оглас: 3062793
Објавен на: 16.11.2018, 09:06
1 / 7

Ford fiesta

950 € Цената не е фиксна 1.100 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford fiesta 1.25 zetec benzin vo top sostojba GIA oprema
-klima
-aluminiumski bandazi
-elektrika na prozori
-cd pleer
-karoseriski socuvana
-centralno so dalecinsko

Inf na 078/329-756