Број на оглас: 3062674
Објавен на: 14.11.2018, 09:19
1 / 12

ALFA ROMEO 147 1.9 JTD M 150KS 6 BRZ.2007GOD. 🇮🇹

3.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Mite
Богданци, Гевгелија
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa 147 1.9 JTDm 150ks. 6 brzini 2007god.uvoz italija. Plateno se do registracija.