Број на оглас: 3062649
Објавен на: 21.06.2019, 19:07
1 / 8

Passat

5.399 € Цената е фиксна 5.499 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passato e so realni kilometri moze da se provere deka sakate.Dokaran e od Germanija tamu e I servisiran se e smeneto kaisi plocki filtri ulje mu e smeneto vo makedonija pred 500 km.
Passato e so full oprema .
Greaci na sedistat
Jastuci na sedistat
Parking sensor
Klimatronik
Auto hold
Kozen interier
Kolata e vo odlicna sostojna