Број на оглас: 3062594
Објавен на: 16.01.2019, 18:30
1 / 5

Iphone 8 kako nov

460 €
Марка:
Apple
Модел:
Iphone 8
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e extra socuvan...raboti na site mrezhi