Број на оглас: 3062592
Објавен на: 09.11.2018, 17:52
1 / 2

Note 5 extra socuvan

240 €
Марка:
Samsung
Модел:
Note 5
Боја:
Blue
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e extra socuvan.