Број на оглас: 3062555
Објавен на: 29.03.2020, 17:30
1 / 12

Izdavam opremen stan

1 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
6 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
1985
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Nikofundali

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e sega renoviran se e novo opremen wi-fi za poveke informacii na 070584359 sloboden posle 18ti avgust