Број на оглас: 3062466
Објавен на: 14.11.2018, 09:19
1 / 12

MERCEDES B180 CDI AVANGARDE

5.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 180
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Mite
Богданци, Гевгелија
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES b 180 cdi 2006god.uvoz italija. Plateno se do registracija.