Број на оглас: 3062344
Објавен на: 14.11.2018, 08:25
1 / 7

Golf 5

12 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektna Sostojba na lance Full. Oprema servis napraven komplet parking senzor i dr.na br 076-732-692