Број на оглас: 3061975
Објавен на: 07.04.2019, 16:09
1 / 3

Ruter / Router / GEMBIRD / WNP-RT-001 / Modem / Switch

450 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam odlicen Wi-Fi router GEMBIRD model WNP-RT-001 kupen od Anhoch.

Za povekje detali i specifikacii:
https://gmb.nl/item.aspx?id=7550

Ve molam bez zameni i kombinacii.
Za povekje info javete se na 071239514 ili sms, viber, e-mail.