Број на оглас: 3061614
Објавен на: 04.04.2019, 08:39
1 / 3

Apple Ipad Pro 9.7' A1674 #@GB + 4G ICLOUD!

120 €
Марка:
Apple
Големина на екранот:
10" инчи
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Table Apple Iapd Pro 9.7" zaklucen na Icloud. Maksimalno zacuvan, Moze i na delovi.