Број на оглас: 3061604
Објавен на: 15.04.2019, 18:53
1 / 8

Peugeot Ranc 2.0 dizel.

3.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
Ranch
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba.nema nikakva zamerka.ima 4 novi gumi smeneto ulje i filtri. Od oprema poseduva elektricni stakla klima elektricni retrovizogi.so zelen karton do maj 2019g. Patnicko za 5 patnika plus tovarno.