Број на оглас: 3061272
Објавен на: 30.10.2018, 18:45
1 / 9

AUDI Q5 3,0 QUATRO S-LINE

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
Q 5
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Info na tel. 071/740-005
Audi Q5 vo extra sostojba.
Cena na bg tabli 12700 e.
Ocarineto 18000e