Број на оглас: 3061260
Објавен на: 12.04.2019, 13:35
1 / 1

Стан во Куманово строг центар

55.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
85 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
1969
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Доне Божинов 12

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во Куманово од 85м2 во строг центар на одлична локација. Станот е на 1 спрат погоден и за деловен простор како канцелариски, ординација и слично. Станот се наоѓа над сегашна филијала на ProCredit банка.