Број на оглас: 3061129
Објавен на: 14.11.2018, 15:43
1 / 8

Man 403 97g triosovini vlekac kiper trupcar klima vebasto

11.001 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


ODLICNA SOSTOJBA 97god 403 SO SPEROVO KLIMA VEBASTO KIPER PUMPA FALI SAMO REGISTRACIJA VIBER TELEFON 00389 78 207 171