Број на оглас: 3060878
Објавен на: 16.07.2019, 10:59
1 / 12

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

По Договор
Број на соби:
2
Квадратура:
45 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2018
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
F

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN NA GLAVNA ULICA BLAJOJ GJOREV POVELETE 078 290 922 ILI NA VIBER