Број на оглас: 3060675
Објавен на: 18.04.2019, 19:26
1 / 10

BMW 530D X-Drive

14.000 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
3 kw / 4 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw 530 2012 god na BG tabli so pominati 202 000 km realni extra sostojba proverka kade sakate,mozna e zamena za pomalo vozilo na stranski tabli
tel:071452421