Број на оглас: 3060538
Објавен на: 16.02.2019, 11:41
1 / 7

Se prodava Operl Meriva

3.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Meriva so kompleten servis, registrirana do Oktomvri 2019god.
Kolata e vo Odlicna sostojba.
Kontakt telefon 078/474-142 Gjorgi