Број на оглас: 3060502
Објавен на: 30.10.2018, 09:13
1 / 1

Административен работник

По Договор
Категорија:
Администрација, Канцеларија
Пол :
Не е важно
Образование:
ВСС-VII Степен
Возачка дозвола:
Б
Познавање на јазици:
Англиски
Компјутерски вештини :
Многу добро

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Кала Биро ДООЕЛ Битола бара административен работник.
Сите заинтересирани своето CV со слика да го испратат на следниот мејл: info@kalabiro.mk