Број на оглас: 3060487
Објавен на: 02.06.2020, 00:55
1 / 1

Baraka vo nas.Lisice

60.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Вид на оглас: Се продава


Se prodava baraka vo nas.Lisice vo blizina na uciliste.Povrsina na barakata 83m2,dvorno mesto 238m2,so imoten list,otkupeno dvorno mesto i markica za gradenje(P+1+potkrovje).tel 070-743-545