Број на оглас: 3060268
Објавен на: 13.04.2021, 13:19
1 / 2

se prodava niva

1 €
Квадратура:
3109 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava niva vo mestoto legovec, Probistip