Број на оглас: 3060263
Објавен на: 20.04.2019, 16:35
1 / 2

se prodava niva

1 €
Квадратура:
1724 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava niva vo mestoto tri krusi, legovec, Probistip