Број на оглас: 3060246
Објавен на: 09.11.2018, 12:35
1 / 2

se prodava niva

1 €
Квадратура:
2499 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava niva vo mestoto gramadi, Probistip