Број на оглас: 3060241
Објавен на: 20.04.2019, 16:35
1 / 2

se prodava niva

1 €
Квадратура:
774 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


niva 774 m2 vo mestoto gramadi, Probistip