Број на оглас: 3060222
Објавен на: 07.04.2020, 18:17
1 / 4

Baliracka New Holland mod.370

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Donesena od italia
New holland= mod .370
Moze da se proba..