Број на оглас: 3060141
Објавен на: 16.11.2018, 16:34
1 / 1

Двосед и тросед

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Се продава половен двосед и тросед. Цена по договор.