Број на оглас: 3059809
Објавен на: 02.12.2018, 12:01

SE PRODAVA PLAC 511M2 ZA GRADBA P+4+P VO DEBAR

1 €
Квадратура:
511 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PLAC 511M2 SO DOZVOLA ZA GRADBA P+4+P VO DEBAR VO BLIZINA NA OPSHTINATA NA DOBRA LOKACIJA