Број на оглас: 3059446
Објавен на: 12.04.2019, 23:18
1 / 3

HTC ONE M9 PERFEKTEN VO ORIGINALNO PAKUVANJE

9.000 МКД
Марка:
HTC
Модел:
ONE M9
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


HTC ONE M9 PERFEKTEN VO ORIGINALNO PAKUVANJE 20 mp camera ,3 GB ram , 32 gb flash, BEZPREKORNO FUNKCIONIRA BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!!
cenata e po dogovor !
Aleksandar Delcevo
ZVONETE SAMO NA OVOJ BROJ :
070435972
070435972
070435972
070435972