Број на оглас: 3059312
Објавен на: 12.11.2018, 13:00
1 / 2

Bandazi 16ki 5x112 so originalni ratkapni za SEAT

130 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam celicni bandazi 16ki 5x112
so originalni ratkapni za SEAD LEON, ALTEA, ALTEA XL.