Број на оглас: 3059214
Објавен на: 18.01.2019, 23:24
1 / 2

crt tv 2500 den

1.200 МКД Цената е фиксна
Марка:
NEO
Производ:
CRT - Класични
Големина:
66 cm (26 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


tel 071277336