Број на оглас: 3059160
Објавен на: 13.08.2020, 10:35
1 / 10

Се продаваат оризни ниви

7.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
8579 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продаваат четири оризни ниви во Кочанско.Нивите се наоѓаат во местото наречено „Водотек и Слатина“ со катастарски број 5870,6185,7522/1 и 7504/2 со површина од 8579m2.
Лице за контакт-Ангелина
Тел.076368280 moze i zamena za TRAKTOR