Број на оглас: 3058922
Објавен на: 14.11.2018, 00:42
1 / 7

Skoda Fabia 1.9

2.700 €
Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zacuvana servisirana registrirana do 08.08.2019 bez nikakvi popravki. 075-489_466