Број на оглас: 3058915
Објавен на: 17.01.2019, 19:34
1 / 12

CHERY TENGO/LPG

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Други
Година:
2011
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Plin so dizni /atest..
2011god.
82.000km.