Број на оглас: 3058697
Објавен на: 14.11.2018, 09:15
1 / 7

Fiat punto 1.9 jtd

1.650 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam fiat punto 1.9 jtd registrirana cela godina dobar motor,enterier nema skapano elektrika na staklo,servo,centralno,arbg,klima voziloto e vo dobra sostojba