Број на оглас: 3058556
Објавен на: 25.11.2018, 09:39
1 / 4

AUDI A4 2.0 TDI.. 07...ODLICNA SOSTOJBA

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


078-450-703... 076-552-882...

AUDITO E VO ODLICNA SOSTOJBA
REGISTRIRAN
2.0 TDI MOTOR ODLICEN
NOVI GUMI NAPRED
FUULL OPREMEN
DVOZONSKI KLIMATRONIK I MN DRR

MOZE ZAMENA SO VASA ILI MOJA DOPLATA.... 078-450-703...
076-552-882
078-387-379......