Број на оглас: 3058230
Објавен на: 17.01.2021, 19:32
1 / 1

Michael Jackson, албумот: THRILLER, грамофонска плоча

9.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Грамафонски плочи

Вид на оглас: Се продава


Се продава Оригинална Грамофонска плоча купена нова на времето од Германија кога
беше албумот Мегa Хит,
а тоа е Најпродаваниот албум
на Michael Jackson: THRILLER.

Телефон за контакт нон-стоп:
070 621 670 Гиго
Град Неготино, 1440

Ве молам САМО телефонски повици!!
Благодарам.


Праќам по КАРГО со Откуп
низ цела Македонија.