Број на оглас: 3058226
Објавен на: 24.02.2019, 12:14
1 / 11

SE PRODAVA VO CENTAROT NA GEVGELIJA

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
5
Квадратура:
109 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Друго
Дворна површина:
389 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во строгиот центар на Гевгелија, објектот е со површина од 109м2, помошен објект 28м2. Вкупна површина на парцелата е 389м2. Платени се комуналии за деловен простор-медицинска дејност. Има маркица за надградба. Цена по договор.