Број на оглас: 3058033
Објавен на: 23.05.2020, 21:28
1 / 7

Plac vo Gradsko

1 €
Квадратура:
240 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo centar na Gradsko ul Aleksandar Makedonski 240m2 so cist imoten list na placot ima struja voda i kanalizacija