Број на оглас: 3057990
Објавен на: 03.07.2019, 13:45
1 / 10

FORD ESCORD 1.8TD

25.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pali vozi ne registriran.
- 1.8TD
- 1994
TURBO
Poveke info. - 078 208 311
Poveke info. - 078 208 311
Poveke info. - 078 208 311
Poveke info. - 078 208 311
Poveke info. - 078 208 311