Број на оглас: 3057979
Објавен на: 23.05.2019, 16:36
1 / 4

APRILIA RS50

1.050 € Цената е фиксна 1.150 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


APRILIA RS50 🇮🇹 🇮🇹 🇮🇹
* 2005
* Vodeno ladenje
* Napraveno sezonski servis
* Pali vozi
* Mk dokumenti
* Registrirano cela godina


#aprilia #apriliars #apriliars50 #rs #rs50
Aprilia , Aprilia Rs , Aprilia Rs 50cc , rs50 .